Reklama

South Park: The Fractured but Whole opóźnione

​Osoby czekające na South Park: The Fractured but Whole muszą uzbroić się w sporą dawkę cierpliwości. Ubisoft ujawnił, że po raz kolejny postanowiono przesunąć premierę gry.

Podczas spotkania z inwestorami, które towarzyszyło publikacji najnowszego raportu finansowego, poinformowano, że produkcja bazująca na słynnym serialu animowanym dla dorosłych ukaże się dopiero w następnym roku fiskalnym.

Ten zaś rozpocznie się w kwietniu i potrwa do marca 2018 roku. Nie podano jednak precyzyjniejszego terminu. Warto wspomnieć, że do tej pory planowano wydać grę w pierwszym kwartale bieżącego roku, po tym, jak przesunięto premierę z 6 grudnia.

Głównym powodem kolejnego opóźnienia jest chęć dopracowania tytułu. Twórcy podkreślają, że potrzebują kilku dodatkowych miesięcy, by doszlifować projekt. Nad produkcją pracuje studio Ubisoftu z San Francisco oraz twórcy oryginalnego serialu, którzy są mocno zaangażowani po stronie kreatywnej.

Reklama

South Park: The Fractured but Whole jest kontynuacją wydanego w 2014 roku Kijka Prawdy. Bohaterowie wcielą się w herosów, nawiązując do komiksów i filmów z Iron-Manem, Batmanem i innymi jegomościami w trykotach. Gra ukaże się na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy