Soulcalibur VI z nowym zwiastunem i fragmentami rozgrywki

Na PlayStation Experience zaprezentowano nowy zwiastun zapowiedzianej przed weekendem bijatyki Soulcalibur VI. Do sieci trafił też film prezentujący fragmenty rozgrywki.

Trailer przedstawia starcie między dwoma postaciami, które pojawiły się już w poprzednim materiale - Mitsurugim oraz Sophitą. Nie obyło się bez stosowania specjalnych zdolności, którymi dysponuje każdy z wojowników.

W internecie pojawiło się również nagranie pokazujące fragmenty bezpośredniej rozgrywki. Film w zasadzie prezentuje pojedynek ze zwiastuna, tyle że z elementami interfejsu. Na ekranie dostrzec można więc między innymi wskaźniki życia.

Nowa odsłona cyklu bijatyk osadzona jest równolegle do wydarzeń z pierwszej części. Podstawy zabawy nie ulegną zmianie, choć nowością będzie system Reversal Edge, który umożliwi zablokowanie ciosy oponenta i natychmiastowe wyprowadzenie kontrataku.

Reklama

Dokładna data premiery Soulcalibur VI nie jest na razie znana, aczkolwiek produkcja powinna ukazać się w przyszłym roku. Gra zmierza na trzy platformy sprzętowe - PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Wspomniane materiały można obejrzeć poniżej:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Soulcalibur VI

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy