Reklama

Sony zapowiada wersję reżyserską Ghost of Tsushima

Czy można wyobrazić sobie lepszą okazję do dorzucenia nowej zawartości do gry niż pierwsza rocznica jej pojawienia się na rynku?

Nie, dlatego to właśnie teraz dowiadujemy się oficjalnie, że już niebawem będziemy mogli się cieszyć nową wersją gry Ghost of Tsushima z dopiskiem Director’s Cut, która trafi zarówno na PlayStation 4, jak i PlayStation 5. Co najważniejsze, nie mówimy tylko o poprawkach technicznych w samej produkcji, ale i zupełnie nowym dodatku fabularnym, który z pewnością zachęci wielu graczy do powrotu do tej wyjątkowej japońskiej przygody.

I choć rozszerzenie fabularne faktycznie jest niespodzianką, to o samej wersji reżyserskiej dowiedzieliśmy się już w ubiegłym miesiącu, kiedy to za sprawą przecieków poznaliśmy nowy region dostępny w grze, a mianowicie wyspę Iki - to małe sąsiadujące z Tsushimą miejsce, również najechane przez Mongołów. Teraz zaś stanie się tłem dla nowej przygody Jina, który wyrusza w kolejną “mocno osobistą podróż w traumatyczne momenty swojej przeszłości".

Reklama

Posiadaczy PS5 z pewnością ucieszy też wiadomość, że w tej wersji w końcu doczekają się poprawionego japońskiego lip syncu, a producent dodał również wsparcie dla nowych kontrolerów DualSense, poprawek 3D audio, czasów wczytywania i opcji graficznych, w tym rozgrywki 4K w 60 klatkach. Osoby, które ukończyły grę na PlayStation 4, dostaną możliwość przesiadki na PS5 - zakup nowej wersji z rozszerzeniem fabularnym to dla nich koszt 20 USD. Posiadacze Director’s Cut na PS4 dopłacą do upgrade’u 10 USD, a standardowa cena za ten wariant na PS5 to 30 USD. Tyle że na premierę jeszcze chwilę poczekamy, bo ta została ustalona na 20 sierpnia.

Daniel Górecki - ITHardware.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy