Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Sony zachęca polskich graczy do heroicznych czynów. I robi to dobrze!

Dla wielu z nas wizyta u lekarza, podczas której ma zostać pobrana krew, jest równie przerażająca co przestąpienie progu nowego świata. Jednakże to właśnie mierząc się z własnym strachem, zdobywamy najwspanialsze nagrody.

Z okazji premiery Bloodborne na PlayStation 4 Sony Computer Entertainment Polska rzuca graczom wyzwanie, aby połączyli siły, zakasali rękawy, stanęli oko w oko ze swoim strachem i w dniu 25 marca 2015 roku oddali krew na rzecz Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa oddział w Warszawie, udowadniając tym samym, że potrafią stawić czoła wszystkiemu, co stanie im na drodze. W końcu po walce z demonami i potworami igła to nic takiego!

Reklama

Przelej krew w realnym świecie w imię gry

Dla tych, którzy zdecydują się oddać krew przewidziane są niespodzianki od PlayStation Polska. Wzorując się na początku kampanii najnowszej gry studia From Software, pt. Bloodborne - gdzie bohater przechodzi tajemniczą transfuzję krwi w nadziei na pozbycie się koszmarów, które go nękają - przedstawiciele rodzimego oddziału Sony Computer Entertainment proszą graczy o oddanie krwi, aby pomóc w ratowaniu życia i walce z chorobami.

Co, gdzie i kiedy?

Gracze nie będą musieli udawać się do tajemniczego miasta Yharnam, aby wziąć udział w akcji. Wystarczy,  że w dniu 25 marca 2015 roku zjawią się przy Pałacu Kultury i Nauki obok Stacji Metro Centrum w Warszawie w godzinach 11:00 - 16:00.

Przez "podzielenie się" krwią fani Bloodborne nie tylko zbliżą się do świata gry, ale także pomogą w leczeniu ofiar wypadków i wspomogą potrzebujących. Dla tych, którzy zdecydują się przelać krew z Bloodborne przewidziane są dodatkowe atrakcje, w tym możliwość zagrania w Bloodborne na miejscu.

Interia popiera zaproponowaną przez Sony akcję - jeżeli chcecie się przyłączyć, to koniecznie zaglądnijcie tutaj.

Dowiedz się więcej na temat: Bloodborne

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje