Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Sony tnie ceny PlayStation Now. Hity z PlayStation 4 dostępne teraz również na PC

Wygląda na to, że w obliczu nadchodzącego wysypu usług streamingowych Sony postanowiło przypomnieć o swojej, znacznie obniżając jej cenę.

Mowa oczywiście o PlayStation Now, które od dziś kosztować będzie połowę ceny, czyli zaliczy spadek z 19,99 USD na 9,99 USD. Nie da się ukryć, że to duże zmiany i tradycyjnie im dłuższy abonament wykupimy, tym cena będzie niższa - za 3 miesiące zapłacimy teraz 24,99 USD zamiast 44,99 USD, a roczna subskrypcja to koszt 59,99 USD zamiast 99,99 USD. Na szczęście nie musimy się obawiać, że nowe ceny obowiązywać będą tylko w Stanach Zjednoczonych, bo Sony potwierdziło już, że podobnie wygląda sytuacja w Europie, Japonii i Wielkiej Brytanii.

Reklama

Przypominamy, że PlayStation Now jest obecne na rynku od 2015 roku, ale najwyraźniej teraz Sony poczuło na plecach oddech konkurencji, jak choćby Google Stadia czy Microsoft xCloud, dlatego też postanowiło zweryfikować swoje ceny, zanim będzie za późno i użytkownicy wybiorą konkurencyjne rozwiązania. W bibliotece usługi znajduje się obecnie przeszło 700 gier, a japoński gigant regularnie dokłada tam nowe.

Sony zapewnia też, że co miesiąc będzie oferować w swojej bibliotece “odświeżony wybór wielkich tytułów, które będą dostępne przez ograniczony okres czasu". Tym oto sposobem dziś na listę trafiły jedne z największych ekskluzywnych hitów Sony obecnej generacji, tj. Grand Theft Auto V, Uncharted 4: A Thief's End, inFamous Second Son i... God of War. Będą one dostępne dla wszystkich abonentów aż do 2 stycznia, więc jest naprawdę dużo czasu, żeby ograć je wszystkie.

Poza tym, genialny God of War za 10 USD? Nie ma się nawet nad czym zastanawiać, takiej ceny jeszcze nie było i z pewnością długo nie będzie, bo gra jest po prostu majstersztykiem, w który każdy powinien zagrać - aż zamarzyło mi się jej kolejne przejście :) Co również warto odnotować, PlayStation Now dostępne jest również dla użytkowników PC, więc ci w końcu mogą sięgnąć po największe ekskluzywne tytuły z PlayStation 4 i to w zaskakująco niskiej cenie.

Daniel Górecki - ITHardware.pl

Dowiedz się więcej na temat: Sony

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje