Reklama

Sony potwierdza, że Uncharted 4: Kres Złodzieja pojawi się na PC

​Wygląda na to, że już wkrótce na pecety trafi kolejny ekskluzywny hit PlayStation i trzeba przyznać, że posiadacze komputerów mają powody do ekscytacji, gdyż chodzi o jeden z najlepiej ocenianych tytułów poprzedniej generacji konsol Sony.

Mowa tu o Uncharted 4: Kres Złodzieja, czyli grze jednego z najbardziej uznanych studiów w branży, Naughty Dog. Tytuł ten zadebiutował na PlayStation 4 w 2016 roku i zachwycił oprawą graficzną, ale również wciągającą przygodową historią, świetną grą aktorską, emocjonującą walką i widowiskowymi, wręcz filmowymi scenami akcji. Wkrótce będą mogli się nim cieszyć nie tylko właściciele dwóch ostatnich generacji konsol Sony, ale i posiadacze PC, a tak wynika przynajmniej z oficjalnych dokumentów japońskiego giganta.

Reklama

Samo Sony ujawniło w trakcie spotkania z inwestorami swoje przyszłe plany i na jednym ze slajdów prezentacji wyraźnie potwierdzono, że Uncharted 4 pojawi się na komputerach osobistych (i najprawdopodobniej będzie następnym ekskluzywem PlayStation, który trafi na PC). Firma pochwaliła się także, że ROI (zwrot z inwestycji) w przypadku dotychczasowych gier wydanych na PC wyniósł aż 250%.

Trudno się więc dziwić, że przedsiębiorstwo zamierza mocnej inwestować w tę platformę, gdyż oznacza to, że wypuszczenie na PC Horizon Zero Dawn oraz Days Gone, które co dopiero trafiło na "blaszaki", okazało się bardzo dobrą inwestycją.

Przeniesienia jakich jeszcze tytułów możemy spodziewać się z PlayStation na PC? Demon’s Souls i Final Fantasy XVI wydają się murowanymi kandydatami, gdyż przecieki na ten temat krążą już od dłuższego czasu, a ostatnio sugerowano nawet wydanie na komputerach najnowszej odsłony Ratchet & Clank, choć producent zaprzeczył tym plotkom.

Daniel Górecki - ITHardware.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje