Sony Online Entertainment rozważa wprowadzenie jednolitego abonamentu

Dobra wiadomość dla użytkowników grających w kilka produkcji Sony Online Entertainment - oddziału Sony koncentrującego się na tytułach nastawionych na rozgrywkę sieciową, które wydawane są nie tylko na konsolach, ale i na komputerach.

Firma - o czym poinformował jej szef - zastanawia się nad wprowadzeniem ujednoliconego abonamentu, który byłby wspólny dla wszystkich gier spółki na PC. John Smedley, prezes Sony Online Entertainment, na łamach forum Reddit opisał pomysł wprowadzenia jednolitej subskrypcji.

Zamiast opłacać kilka jednocześnie, gracz posiadałby jeden abonament w wysokości 14,99 dolara miesięcznie i mógłby korzystać z udogodnień kont premium we wszystkich produkcjach firmy. Zaznacza przy tym, że z wprowadzenia tej opcji korzyści odniosą także grający tylko w jedną produkcję Sony Online Entertainment, na przykład PlanetSide 2.

Reklama

A to dlatego, że - jak zaznacza Smedley - firma ma w zanadrzu jeszcze wiele tytułów, nad którymi pracuje. I gdy jakaś przypadnie nam do gustu, nie będziemy musieli wykupywać osobnego abonamentu.

Niestety ujednoliconą subskrypcję da się wprowadzić tylko w produkcjach pecetowych - na konsolach płaci się bowiem prawdziwymi pieniędzmi, a nie, jak na komputerach, specjalnymi punktami Station Cash.

CD Action
Dowiedz się więcej na temat: Sony Online Entertainment | PlanetSide 2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy