​Sons of the Forest startuje już niebawem. Najambitniejszy survival horror?

Już 23 lutego bieżącego roku wyczekiwana produkcja przez fanów gier survivalowych, Sons of the Forest, pojawi się na rynku we wczesnym dostępie. Early Acces umożliwi solową rozgrywkę lub kooperacyjną dla maksymalnie 9 graczy.

Sons of the Forest rozpala wyobraźnię wielu z kilku powodów. Przede wszystkim tytuł jest swoistą kontynuacją uwielbianego i wysoko ocenianego survival horroru The Forest, który debiutował w pełnej krasie blisko pięć lat temu po długim okresie tkwienia w fazie Early Access. Po drugie, za powstanie sequela odpowiada ten sam zespół deweloperski z Endnight Games.

Na samej platformie Steam The Forest zgromadził prawie 390 tys. niemal samych pochlebnych opinii, z których aż 96% było pozytywnych. Dzieło nadal znajduje się w czołówce najchętniej ogrywanych gier w tym serwisie.

Reklama

Sons of the Forest - 23 lutego oficjalny start Early Access

Sons of the Forest według zapowiedzi również ma wystawić graczy na ciężkie próby. Nadchodzący survival horror fabularnie przeniesie nas do gęstego, ciągnącego się w nieskończoność lasu wypełnionego niebezpiecznymi kreaturami.

Oprócz wyjątkowo mrocznego klimatu i kapitalnej oprawy graficznej twórcy zafundują nam całą paletę rozmaitych możliwości. Na osobną uwagę, jak to zwykle w przypadku takich produkcji bywa, zasługuje funkcja craftingu, dzięki której będziemy mogli tworzyć rozmaite przedmioty pozwalające nam zwiększyć szanse na przetrwanie w tych arcytrudnych warunkach. Tytuł oczywiście możemy rozgrywać w wariancie solowym bądź w kooperacji z ośmioma innymi graczami.

Sons of the Forest pojawi się na rynku już 23 lutego, póki co jednak w fazie Early Access. W oficjalnym oświadczeniu Endnight Games pisze, że projekt jest najbardziej złożoną grą, jaką udało się stworzyć temu zespołowi deweloperskiemu.

 

 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Sons of the Forest
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy