SOMA w wersji Xbox One z datą premiery

Frictional Games - znane między innymi ze słynnej serii Amnesia - ujawniło dokładną datę premiery gry SOMA w wersji przygotowywanej z myślą o Xbox One.

Jak poinformowali odpowiedzialni za projekt developerzy, produkcja pojawi się na konsoli Microsoftu na początku przyszłego miesiąca - 1 grudnia. Z informacji umieszczonych w polskim sklepie koncernu z Redmond wynika, że cenę ustalono na 100 zł.

Tego samego dnia twórcy wydadzą Safe Mode - tryb pozwalający grać bez obecności potworów i innych przeciwników. Opcja umożliwi więc graczom skoncentrować się na poznawaniu przygotowanej przez twórców opowieści.

Wariant zawita nie tylko do wersji Xbox One, ale także PC, przy czym w edycji komputerowej zostanie dodany za pośrednictwem darmowej aktualizacji. System pojawi się również na PlayStation 4, aczkolwiek dopiero w późniejszym i na razie niesprecyzowanym terminie.

Reklama

SOMA to wydany we wrześniu ubiegłego roku horror przedstawiający losy niejakiego Simona Jarretta. Bohater trafi do osadzonego pod wodą ośrodka badawczego, nad którym kontrolę przejęła sztuczna inteligencja oraz stwory.

Poniżej można obejrzeć krótki zwiastun poświęcony grze w wersji Xbox One:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: SOMA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama