Reklama

Sokół reklamuje smartfony Samsung Galaxy i wciela się w handlarza rodem z gier cRPG

​Raper Sokół wystąpił w spocie reklamującym linię smartfonów Samsung Galaxy, co zostało powiązane z kolejnym opóźnieniem premiery Cyberpunka 2077 od CD Projekt RED.

Sokół, znany polski raper postanowił promować serię smartfonów Samsung Galaxy w ramach specjalnego spotu, w którym wciela się handlarza rodem z gier cRPG (muzyk porównał nawet prowadzenie własnego biznesu do gier wideo).

Na filmie wspomniany handlarz jest odwiedzany przez różne, niekiedy złe, persony ze świata gier wideo, które chcą sprzedać zebrane przedmioty, dobrać mocniejszy pancerz oraz zebrać cenne punkty doświadczenia.

W tym przypadku motywy są dowolne - od klasycznego fantasy po sci-fi. Nie trudno nie odnieść wrażenia, że kampania marketingowa jest powiązana z kolejnym opóźnieniem premiery Cyberpunka 2077 od CD Projekt RED, przynajmniej tak sugeruje redakcja serwisu Spider'sWeb.

Reklama

Otoczka świata gier ma być wręcz metaforą dla biznesu, ponieważ w nim także liczą się np. doświadczenie czy odpowiednie narzędzia. Ponadto tak jak w grach właściciel biznesu również może zakończyć swoją działalność. Pomocny okazuje się Sokół, który nie tylko udziela cennych porad, ale jednocześnie pokazuje zalety i wady telefonów Samsung Galaxy.

Warto wspomnieć, że Sokół nie jest kompletnym żółtodziobem w branży gier wideo, bowiem razem z innym artystą Małolatem kierują studiem Movie Games, wchodzącym w skład PlayWay, który słynie, szczególnie na polskim rynku, z wydawania różnego rodzaju symulatorów.

Firma ma w planach produkować gry o tematyce ulicznej, więc zapewne nie zabraknie jakiegoś zaawansowanego symulatora bezdomnego.

Marcin Jeżewski - ITHardware.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy