Snoop Dogg komentatorem w NHL 20

​Nie każdy wie, że popularny raper Snoop Dogg jest wielkim miłośnikiem nie tylko marihuany, ale także hokeja na lodzie. Na tyle wielkim, że celebryta jest pierwszą osobowością, która wcieli się gościnnego komentatora w grze NHL 20, wydanym we wrześniu tego roku symulatorze tej dyscypliny od EA.

Jeśli pomysł taki brzmi dość dziwacznie, jesteście w błędzie! Calvin Cordozar Broadus Jr. już w przeszłości zajmował się komentowaniem meczów tego sportu, i to w całkiem profesjonalnych warunkach. W styczniu zajmował się meczem Los Angeles Kings kontra Pittsburgh Penguins.

Poniżej znaleźć można trailer przygotowany specjalnie dla gry. Nowy komentator jest dostępny za darmo od wczoraj, 5 grudnia. Jak widać, raper doczekał się nie tylko własnych kwestii głosowych, ale przygotowano dla niego także własny model postaci.

To drugie jest ważne o tyle, że celebryta pojawia się nie tylko jako komentator, ale także zawodnik w kilku trybach rozgrywki, w tym ONES, Squad Battles oraz World of Chel. Do tego jest w jednym ze składów w Ultimate Team. Jeśli rzucimy wyzwanie jego drużynie, otrzymamy ekskluzywną koszulkę.

Reklama

Już po zapowiedzi produkcji w czerwcu tego roku twórcy ujawnili, że są zainteresowani współpracą z popularnymi osobistościami. Trzeba było poczekać kilka miesięcy, ale dodanie do gry Snoop Dogga potwierdza takie zamiary. Pozostaje czekać na kolejne inicjatywy i rozszerzenia w tym stylu.

Jeśli mowa o związku rapera z hokejem, to ten także wydaje się być dość zaawansowany. Już w kwietniu 2018 roku liga NHL poprosiła muzyka o przygotowanie specjalnego materiału wideo, w którym ten w humorystyczny sposób objaśnia zasady sportu. Wyszło całkiem ciekawie:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: NHL 20

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama