Reklama

Snoop Dogg dostał w prezencie od Microsoftu… lodówkę Xbox Series X

​To jest dopiero życie, kiedy z okazji urodzin otrzymuje się prezenty od samego Microsoftu i to nie byle jakie.

Co można podarować osobie, która ma wszystko i którą na wszystko stać? Lodówkę! Serio, taki właśnie prezent dostał Snoop Dogg na 49. urodziny - oczywiście jak łatwo się domyślić nie chodzi o zwyczajną lodówkę, ale taką inspirowaną Xbox Series X (no przecież premiera się zbliża, więc potrzebny marketing), a do tego odpowiednio wyposażoną w procenty.

Skąd taki pomysł? To dowód na poczucie humoru działu Xbox, który po ujawnieniu nowej konsoli szybki doczekał się jej porównań do lodówki. I choć z pewnością nie taki był cel projektantów, to faktycznie coś w designie Xbox Series X przypomina małą lodówkę - czemu więc nie wykorzystać tego jako chwytu marketingowego?

Reklama

I stało się, na profilu instagramowym Snoop Dogga pojawiło się bowiem wideo, na którym ten prezentuje swoją nową lodówkę! Ta ma nawet świecące logo Xbox w lewym górnym rogu i jest podarunkiem od Microsoftu, w którym znalazł się nawet tort, trochę świecidełek Xbox i kilka butelek ulubionego ginu rapera.

I choć materiał szybko zniknął z profilu Snoop Dogga (czyżby interwencja Microsoftu, który nie chciał zazdrosnych fanów albo zbyt wczesne ujawnienie akcji marketingowej?), ale jednemu z użytkowników Twittera udało się je wcześniej przechwycić i rozesłać w świat.

Nie da się ukryć, że większość z nas chciałaby dostać taki prezent i nic dziwnego, że raper, który słynie ze swojego zamiłowania do gier i licznych gamingowych dubbingów (True Crime: Streets of LA, Tekken Tag Tournament 2, Way of the Dogg czy Call of Duty: Ghosts), był zachwycony.

Daniel Górecki - ITHardware.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje