Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Sniper: Ghost Warrior doczeka się odsłony mobilnej

​CI Games kontynuuje eksperymenty z rynkiem mobilnym. Kolejną - po Lords of the Fallen - serią, która doczeka się odsłony przygotowanej z myślą o smartfonach i tabletach jest Sniper: Ghost Warrior.

Szczegóły na temat projektu nie są na razie znane. W rozesłanej do mediów informacji prasowej prezes polskiej firmy, Marek Tymiński, zdradził, że grę przygotowuje posiadające doświadczenie zewnętrzne studio. Nie podał jednak nazwy zespołu.

Reklama

Natomiast pewnym jest, że produkcja powstaje jako tytuł F2P. To oznacza, że zagramy za darmo, aczkolwiek nie zabraknie opcjonalnych mikropłatności, które pozwolą kupić między innymi dodatkowe wyposażenie czy misje.

Mobilna odsłona cyklu Sniper Ghost Warrior ukaże się na urządzeniach z systemami operacyjnymi iOS oraz Android. Premierę zaplanowano na drugi kwartał bieżącego choć dokładnego terminu na razie nie ujawniono.

Część posiadaczy smartfonów i tabletów wkrótce otrzyma jednak szansę sprawdzenia produkcji. Przedstawiciele CI Games oznajmili, że jeszcze w tym tygodniu "na jednym z reprezentatywnych rynków" pojawi się wczesna wersja gry.

Dowiedz się więcej na temat: Sniper: Ghost Warrior

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje