Reklama

Sniper Ghost Warrior 3: Twórcy niezadowoleni ze sprzedaży

Firma CI Games ogłosiła szacunkowe wyniki sprzedaży jej ostatniej produkcji, gry Sniper Ghost Warrior 3.

Zgodnie z informacjami podanymi przez serwis Bankier.pl firma szacuje, że po dwóch tygodniach, jakie minęły od premiery trzeciego Snipera, do graczy trafiło 250 tysięcy jego egzemplarzy, z czego 37% to udział kopii cyfrowych, a 63% fizycznych. Do sklepów wysłano łącznie 700 tysięcy pudełek z grą. Dane zawierają wyniki z Francji, Niemiec, USA i Wielkiej Brytanii.

Według raportu opublikowanego przez CI Games nie jest to wynik zadowalający: "Ilość egzemplarzy, które dotychczas trafiły do rąk graczy, znajduje się poniżej oczekiwań Zarządu Spółki sprzed premiery gry".

Reklama

W dalszej części raportu możemy poczytać o planach na przyszłość: "Spółka na bieżąco dokłada wszelkich starań, pracując nad kolejnymi ulepszeniami gry 'Sniper Ghost Warrior 3'. W najbliższych dniach oraz w kolejnych tygodniach emitent udostępni graczom tzw. patche z kolejnymi poprawkami zarówno na konsole jak i na platformę PC. W ocenie zarządu, poprawa stanu technicznego gry powinna pozytywnie wpłynąć na dalszą jej sprzedaż. Jednocześnie Spółka pracuje nad nowymi dodatkami do gry, w tym nad istotnym dodatkiem fabularnym "The Sabotage", który zostanie udostępniony graczom w ciągu najbliższych miesięcy. Zgodnie z zapowiedziami sprzed premiery Spółka przedstawi nową strategię rozwoju na najbliższe lata do końca obecnego kwartału".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama