Reklama

Słynny pokój z "The Office" nowym easter eggiem The Last of Us Part 1?

The Last of Us Part 1, czyli remake oryginalnej gry na PS3, został wydany na najnowszą konsolę z początkiem tego miesiąca. Gracze ciekawi zmian wprowadzonych do udoskonalonej wersji penetrują całą mapę w poszukiwaniu nowości. Co udało im się znaleźć tym razem?

W połowie 2021 roku ujawniono, że trwają prace nad nową wersją The Last of Us. Gra została ostatecznie zatytułowana The Last of Us Part 1. Fani wraz z progresem zachodzącym w grze zauważają wiele nowych szczegółów, którymi z chęcią dzielą się z innymi internautami. Jednym z najnowszych odkryć jest prawdopodobnie pokój ze słynnego amerykańskiego sitcomu "The Office".

Reklama

"Biuro" jest serialem komediowym emitowanym przez NBC w latach 2005-2013. Opowieść koncentrowała się na poczynaniach różnych postaci w Dunder Mifflin Paper Company, Inc. oraz ukazywała pomyły jak i wyzwania, z którymi mierzą się na co dzień pracownicy podczas typowej pracy biurowej.

Fan The Last of Us Part 1 zauważył, że znajdujący się w grze biurowiec bardzo przypomina Dunder Mifflin. Swoje odkrycie uwiecznił na udostępnionym na swoim profilu TikToku.

The Office: Twótcy gry The Last of Us: Part 1 wielkimi fanami serialu?

Naughy Dog muszą być wielkimi fanami tego serialu komediowego, ponieważ bardzo szczegółowo odwzorowali znajomy układ. W krótkim klipie przesłanym przez rxelei zostają ukazane podobieństwa, które sprawiają, że ta cyfrowa replika firmy papierniczej, zawiera najbardziej kluczowe elementy, takie jak biuro Michaela Scotta, kultową recepcje Pam, czy biurko Dwighta.

Zdecydowanie taka niespodzianka nie należy do przypadków. Przy tak wielu podobieństwach do układu budynku, wydaje się prawdopodobne, że cały zabieg był celowy. Naughy Dog zmieniało układy wielu pomieszczeń, a naniesionymi różnicami często chwalili się w zapowiadających nową produkcję teaserach. Najwidoczniej deweloperzy w swoich planach postanowili zachować również coś dla fanów serialu.

Jest to na pewno spora ciekawostka, ukazująca jak dużą radość czerpali deweloperzy podczas odświeżania oryginału. The Last Of Us Part 1 jest już dostępne na PS5, a wersja na PC jest aktualnie w fazie rozwoju.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama