Słynny aktor "wystąpił" w tegorocznym hicie wśród gier wideo

Mijający wielkimi krokami 2023 rok przyniósł kilka znakomitych gier wideo. Jedną z nich z pewnością jest Baldur's Gate 3, które podbiło serca graczy na całym świecie. Teraz produkcja została wykorzystana w celach humorystycznych przez jednego ze znanych Youtuberów. Trzeba przyznać, że twórca znów zaskoczył.

Baldur's Gate 3 podbił serca graczy

Baldur's Gate 3 to najnowsze dzieło firmy Larian Studios. Produkcja, która miała premierę w sierpniu tego roku, stała się z miejsca wielkim hitem branży gamingowej. W szczytowym momencie na serwerach gry przebywało jednocześnie 875 343 graczy, co jest jednym z rekordów gier dostępnych na platformie Steam. Mało kto oczekiwał, że trzecia część serii Baldur’s Gate może osiągnąć tak wielki sukces, a jednak to się stało dzięki wielkiej pracy deweloperów, która została doceniona przez graczy. Okazuje się, że produkcja jest już wykorzystywana w różnych okazjach.

Reklama

Internauci od dawna sięgają po różne przeróbki znanych gier wideo. Teraz Youtuber znany w sieci pod pseudonimem "eli_handle_b.wav" postanowił wkleić tam sceny ze słynnego amerykańskiego hitu kinowego "American Psycho". Postacią, która zagościła w uniwersum produkcji był Patrick Bateman. Trzeba przyznać, że wyszło to jak zwykle zabawnie.

Youtuber po raz kolejny stworzył komediowe dzieło

Nagranie trwa dokładnie 90 sekund i przedstawia Patricka Batemana w świecie wyżej wspomnianej gry wideo. Bateman to główna postać W filmowej adaptacji z 2000 roku wystąpił słynny Christian Bale. W powieści wydanej 9 lat wcześniej, jak i w filmowej adaptacji, Bateman pełnił dwie role - czarnego charakteru oraz narratora wydarzeń.

Jego przemyślenie i dialogi wplecione do Baldur’s Gate 3 wyszły znakomicie. Postać kreowana przez Bale’a w teorii nie pasuje kompletnie do świata fantasy gry. Natomiast "eli_handle_b.wav" dokonał znakomitego montażu, przez co film wyszedł znakomicie. Film w ponad dwie doby od publikacji przekroczył ćwierć miliona wyświetleń. Jest to znakomity wynik na YouTube i twórca ten z pewnością wkrótce stworzy kolejne zabawne przeróbki, które staną się w sieci hitem.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Baldur's Gate 3
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy