Reklama

Sky Force Reloaded jeszcze w tym roku

​Kilka dni temu gliwickie studio Infinite Dreams zapowiedziało, że ich produkcja, Sky Force Reloaded, jeszcze w tym roku ukaże się na ekranach komputerów osobistych i konsol.

Polscy projektanci zapoczątkowali serię grą Sky Force, która ukazała się w 2004 roku. Należy ona do gatunku shoot’em up, w którym rozgrywka opiera się na likwidowaniu pojawiających się na ekranie przeciwników, podczas gdy pojazd gracza porusza się automatycznie do przodu. Nie inaczej wyglądać będzie gra w Sky Force Reloaded.

Nowa produkcja ma oferować podniebne walki w grafice 3D, a także intuicyjne sterowanie oraz rozwinięty system ulepszeń, pozwalający personalizować swój statek. Celem kampanii singlowej ma być pokonanie generała Mantisa, poprzedzone przebiciem się przez hordy wrogów, a w tym wieżyczek, czołgów oraz potężnych bossów, a także ratowaniem cywili.

Reklama

Kampania dla pojedynczego gracza nie jest jedynym co oferuje nowa produkcja. Gracze będą mogli również cieszyć się grą w lokalnym trybie kooperacji, który pozwoli im na zdobycie dodatkowych osiągnięć, a także rywalizować w turniejach, które odbywać będą się każdego tygodnia. Nagradzana będzie także współpraca z innymi, a ratowanie pilotów, którzy ponieśli klęskę zaprocentuje.

Już 28 listopada produkcja ukaże się na PlayStation 4. Dwa dni później zagości na pecetach, a kolejnego dnia zagrają na niej posiadacze Xbox One. W grudniu gra pokaże się także na Nintendo Switch.

JFK

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje