Skull & Bones ponownie opóźnione

​Niemal dokładnie rok temu informowaliśmy, że piracka gra sieciowa Skull & Bones została opóźniona z planowanej końcówki 2018 roku i ukaże się w 2019 r. Także tego terminu nie uda się dotrzymać, a tytuł został przesunięty na bliżej nieokreśloną datę w 2020 roku, ale na pewno dopiero po marcu.

Deweloperzy w specjalnym komunikacie wideo dodali także, że nie pojawią się na targach E3 w czerwcu tego roku, ponieważ skupiają się w stu procentach na dalszych pracach. "Najważniejsza pozostaje jakość i jesteśmy wdzięczni za wasze ciągłe wsparcie" - napisali twórcy na Twitterze.

Skull & Bones zapowiedziano na E3 w 2017 roku, jako platformy docelowe podając PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. "Zapewniamy, że pracujmy ciężej niż kiedykolwiek wcześniej, by upewnić się, że produkcja będzie tak dobra, jak to tylko możliwe" - zapewnia starszy producent Karl Luhe.

Reklama

Opisywany tytuł to pierwszy samodzielny projekt Ubisoft Singapore, bazujący w dużej mierze na na mechanizmach rozgrywki zaczerpniętych z morskiej części Assassin’s Creed 4: Black Flag. Gracze pokierują więc okrętem pirackim, przemierzając oceany i stawiając czoła wrogim jednostkom.

Tytuł położy nacisk na zmagania sieciowe, nie oferując w ogóle kampanii fabularnej. Gra przedstawi określoną opowieść i wizję świata, ale informacje na temat danych wydarzeń będzie trzeba zebrać w kawałkach, podczas rozgrywki. Na pewno nie zabraknie za to ogromnego, otwartego oceanu.

Wzorem żeglowania z Assassin’s Creed 4: Black Flag i innych, późniejszych odsłon Assassin’s Creed, okręt prowadzić będzie w perspektywie trzeciej osoby, wcielając się w postać naszego kapitana, którego wizerunek wykreujemy najpierw za pomocą edytora, z mnóstwem dodatków i strojów.

Podczas walki ważny będzie nie tylko wiatr, ale także odpowiednie zarządzanie załogą oraz posiadanym uzbrojeniem: klasycznymi działami, a także moździerzami i rakietami. Nie zabraknie również możliwości abordażu, a do tego planowane są między innymi drużynowe misje.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Skull & Bones

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy