Reklama

Skull and Bones otrzyma także kampanię fabularną

​Jedną z największych niespodzianek tegorocznego E3 była zapowiedź Skull and Bones od Ubisoftu - produkcji, w której wcielimy się w piratów. Okazuje się, że w tytule pojawi się też kampania fabularna.

Podczas pokazów na targach, które odbyły się w ubiegłym tygodniu w Los Angeles, można było odnieść wrażenie, że gra położy nacisk na zabawę sieciową. Rozgrywka z innymi rzeczywiście będzie istotna, ale nie zabraknie też wariantu dla pojedynczego gracza.

W rozmowie z serwisem PC Gamer przedstawiciel Ubisoftu zdradził, że twórcy przygotowują tryb przedstawiający bliżej nieokreśloną na razie historię. Nie podano jednak żadnych konkretnych informacji na ten temat.

- Gra zaoferuje zintegrowaną z produkcją kampanię fabularną, która nie będzie stanowiła dodatku do wariantu sieciowego. Gracze natkną się na kultowe postacie i zapadających w pamięć pirackich rywali. Więcej szczegółów ujawnimy w późniejszym terminie - tłumaczy.

Reklama

Na targach E3 pokazano jedynie mecze toczone w Loot Hunt - jednym z czterech planowanych trybów nastawionych na starcia z innymi osobami. Przedstawiciel Ubisoftu zapewnia jednak, że to "wierzchołek góry lodowej" opracowywanych atrakcji.

Sama tytuł bazuje na mechanizmach rozgrywki zaczerpniętych z morskiej części Assassin’s Creed IV: Black Flag. Kontrolujemy więc okręt piracki, przemierzając oceany i stawiając czoła wrogim jednostkom.

Dokładna data premiery Skull and Bones nie jest na razie znana, ale produkcja powinna zadebiutować jesienią przyszłego roku. Projekt powstaje z myślą o trzech platformach sprzętowych - PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje