Reklama

Shiro Games ogłasza dwie nowe gry oraz rozwija obecne tytuły

​Po miesiącach ciężkiej pracy Shiro Games, francuskie studio indie, które stworzyło takie gry jak "Evoland" 1 i 2, "Northgard" oraz "Wartales", i jego marka wydawnicza, Shiro Unlimited, ogłosiły swoje ostatnie nowości podczas PC Gaming Show. Francuski deweloper i wydawca wyda aktualizacje trzech swoich tytułów oraz doda dwie gry do swojej oferty wydawniczej w Shiro Unlimited.

Shiro Unlimited przedstawiło dwie nowe gry

W "Abyssals", nowej grze o survivalu i budowaniu miasta opracowywanej przez OverPowered Team z Madrytu, zadaniem graczy będzie zbudowanie podwodnej kolonii i przetrwanie w nieprzyjaznym środowisku oraz nieustanne wypatrywanie światła. Aby powiększyć kolonię, należy opracować własną sieć elektryczną oraz badać i wynajdywać ograniczone zasoby, które planeta ma do zaoferowania. Niebezpieczeństwo czai się w głębinach, ukryte w ciemnościach. Data premiery zostanie dopiero ogłoszona.

Mocno niepokojące "Decarnation" to horror fabularny opracowany przez paryskie studio Atelier QDB. Gracze poznają Glorię, borykającą się z trudnościami tancerką kabaretową, która zmaga się rozpadem swoich relacji, kariery oraz poczucia własnej wartości, a przy tym wszystkim żyje w fantasmagorycznym świecie snów i koszmarów. Rozwiązuj tajemnicze zagadki, walcz z przerażającymi przeciwnikami oraz stawiaj czoła najstraszniejszym potworom z najciemniejszych zakątków duszy. Premiera "Decarnation" zaplanowana jest na 2023 rok.

Reklama

Jeśli chodzi o Shiro Games, to podczas PC Gaming Show mogliśmy zerknąć na nowy tryb wieloosobowy "Dune Spice Wars", który umożliwia maks. czwórce graczy walkę 2v2, bitwy każdy na każdego lub na połączenie sił przeciwko SI. Ta funkcja będzie dostępna tego lata.
Tutaj dostępny jest plan wczesnego dostępu z przewidywanymi nowymi frakcjami i głównymi aktualizacjami.

Tymczasem taktyczna gra RPG z otwartym światem, "Wartales", otrzyma nową aktualizację dotyczącą kooperacji podczas letniego etapu wczesnego dostępu. Pozwoli ona 2-4 graczom na dzielenie się jedzeniem, złotem oraz obozem z przyjaciółmi, ale także na rozdzielenie się, aby zająć większy obszar. Gracze będą musieli uważać w kwestii swojego podejścia i umiejscowienia, jako że oba te aspekty są kluczowe dla strategii całej grupy.

5 lat po pierwszej premierze i niemal 3 miliony sprzedanych egzemplarzy później "Northgard" nadal regularnie oferuje nową zawartość, otrzyma też całkowicie nową przygodę solo, która będzie miała miejsce na krótko po wydarzeniach pierwszej kampanii. Po tym, jak Ragnarök zdziesiątkował ziemie Northgardu, a długotrwałe przymierza zostały zerwane, nasi wikingowie zmuszeni są do ucieczki z kontynentu, który był dla nich domem, oraz do przybycia na nieznane brzegi. W nowym i niebezpiecznym świecie stawią czoła nieznajomym twarzom. Ta aktualizacja dostępna będzie tej zimy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy