Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Shadowlands: Zaświaty to serial animowany w świecie World of Warcraft

​Chciałoby się tylko rzec w końcu. Blizzard ogłosił coś, na co wielu fanów marki czekało od lat, czyli oryginalny serial animowany bazujący na grze World of Warcraft.

Ten będzie nosić tytuł Shadowlands: Zaświaty i zadebiutuje już w najbliższy czwartek w trakcie targów Gamescom 2020, które w tym roku odbędą się online ze względu na pandemię koronawirusa. Trzeba przyznać, że tego typu zapowiedź ze strony Blizzarda od dłuższego czasu wydawała się nieunikniona.

Reklama

Producent od lat słynie bowiem ze swoich krótkich animowanych filmów wprowadzających do gier, które mogliśmy podziwiać w takich tytułach jak World of Warcraft, Hearthstone czy Overwatch. Te dotychczas miały jedynie nakręcać hype na historię lub postaci z tych gier, promując dany tytuł. Shadowlands: Zaświaty będzie z kolei pierwszym oryginalnym serialem w świecie World of Warcraft, który stanowić ma samodzielnie dzieło. Jak na razie jednak niewiele wiadomo na temat samego serialu.

"Wybory, których dokonujemy za życia, nie tylko nas określają, ale mają również decydujący wpływ na nasze losy w zaświatach. Przygotujcie się na podróż po Krainie Cieni (Shadowlands) i królestwach, które wchodzą w jej skład: Bastionie, Maldraxxusie, Wszechkniei (Ardenweald) oraz Revendreth. Zobaczcie, gdzie po śmierci trafiają dusze śmiertelników, którzy za życia zamieszkiwali świat Azeroth" - czytamy w opisie do zwiastuna serialu, który przeniesie nas do w realia najnowszego rozszerzenia WoW-a.

Opublikowany trailer sugeruje zaś mroczny klimat, który zgrywa się z nadchodzącym dodatkiem.

Daniel Górecki - ITHardware.pl

Dowiedz się więcej na temat: World of Warcraft

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje