Shadow Warrior z 1997 dostępny za darmo na Steam i GOG

Aby otrzymać grę firmy 3D Realms, wystarczy odwiedzić jedną z podanych stron i powiązać pozycję ze swoim kontem.

Klasyczny pierwszoosobowy shooter z 1997 roku, został udostępniony do pobrania za darmo przez platformę Steam i serwis GOG.com. Jest to idealna okazja zarówno dla fanów oryginalnej wersji Shadow Warrior, którzy chcą sobie odświeżyć przygodę, jak i dla osób, które w tytuł nie grały a mają ochotę na solidną klasykę gier.

W przeciwieństwie do edycji steamowej, wersja serwisu GOG.com zawiera dwa oficjalne dodatki- Twin Dragon oraz Wanton Destruction. Dodatkowo posiada ścieżkę dźwiękową w dwóch formatach- MP3 i FLAC. Należy pamiętać, że jest to wersja pod MS DOS, zatem aby ją uruchomić potrzebujemy emulatora DOSBox. Przekłada się to na pewne niedogodności jak np. bugi myszki i toporne sterowanie. Lekiem na te niedogodności jest wersja gry Shadow Warrior Classic Redux, jednak ta edycja jest dostępna jedynie za opłatą.

Reklama

W 2013 roku markę Shadow Warrior przejęło polskie studio Flying Wild Hog, wydając ciepło przyjęty reimaging wersji z 1997. Trzy lata później deweloperzy wypuścili drugą część odsłony, która okazała się być jedną z lepszych strzelanek 2016 roku.


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Shadow Warrior

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy