Shadow Warrior Classic Redux: Odświeżona wersja darmowego klasyka

Choć w maju pojawiła się na Steamie darmowa wersja Shadow Warrior Classic (oryginalnej wersji stworzonej przez 3D Realms produkcji wydanej w 1997 roku), firma Devolver Digital poszła o krok dalej.

Zapowiedziano właśnie, że wkrótce ukaże się odświeżona edycja gry o podtytule Redux. Developerzy obiecują, że w Shadow Warrior Classic Redux poprawiona zostanie oprawa graficzna (choć z pierwszego opublikowanego screena widocznego nad newsem wynika, że niewiele...), a ścieżka dźwiękowa doczeka się remiksu.

Do tego dojdą dwa rozszerzenia - Wanton Destruction i Twin Dragon. Całość kosztować ma nieco mniej niż 10 dolarów, niestety data premiery nie jest znana. Pytanie jednak czy warto wydawać pieniądze na nieco ulepszoną wersję pierwowzoru, który dostać można za darmo?

Sam Shadow Warrior Classic Redux to bez wątpienia kolejne przedsięwzięcie mające na celu przypomnienie młodszym graczom o tej marce i przygotowanie ich przed premierą nadchodzącego remake’u, za który odpowiedzialni są Polacy z Flying Wild Hog.