Shadow Warrior 2 popularniejsze niż pierwsza część

Opracowana przez polskie studio Flying Wild Hog gra akcji Shadow Warrior 2 cieszy się dużą popularnością. Przynajmniej tak twierdzą twórcy, którzy poinformowali, że tytuł sprzedał się znacznie lepiej niż poprzednia część cyklu.

W rozesłanym do mediów oświadczeniu developerzy wraz z firma Devolver Digital pochwalili się, że w pierwszym tygodniu od premiery produkcja sprzedała się cztery razy lepiej niż pierwsza odsłona w analogicznym okresie. Dokładnych danych jednak nie ujawniono.

Michał Szusta, dyrektor studia Flying Wild Hog, podkreśla, że wraz ze swoim zespołem jest zadowolony z sukcesu Shadow Warrior 2. Tym bardziej, że - jak zaznacza - produkcję stworzyła niewielka ekipa, składająca się tylko z 75 osób.

To jednak nie wszystko. Twórcy obiecali, że przygotują kilka darmowych DLC. Na pierwszy ogień pójdzie dodatek zawierający znaną z poprzedniej części cyklu katanę Nobitsura Kage - broń pojawiła się już w kampanii fabularnej kontynuacji, ale gracze nie mogli zachować ostrza na stałe.

Reklama

Natomiast w następnych rozszerzeniach znajdą się kolejne narzędzia mordu, przedmioty, a także postacie do trybu kooperacji. Autorzy pracują też nad nowymi misjami oraz wariantem wyzwań, które charakteryzować się mają wysokim stopniem trudności.

Shadow Warrior 2 wydano tylko na PC, ale w planach są też wersje na Xbox One i PlayStation 4. Data premiery edycji konsolowych nie jest na razie znana, ale powinny ukazać się na początku przyszłego roku.

Flying Wild Hog wraz z Devolver Digital nakręciło też materiał, w którym twórcy produkcji opowiadają o pracach nad projektem. Nagranie można obejrzeć poniżej:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Shadow Warrior 2

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy