Reklama

Shadow of Eternals: Kickstarterowa zbiórka zostanie wznowiona wkrótce

Czy tym razem się uda? Studio Precursor Games poinformowało, że już wkrótce zamierza wznowić kickstarterową zbiórkę na Shadow of Eternals - produkcję będącą duchowym następcą Eternal Darkness.

Kolejna akcja wystartuje jeszcze w tym miesiącu. Pierwsza zbiórka na Shadow of Eternals rozpoczęła się w maju ale tempo gromadzenia funduszy było niewielkie i szanse na powodzenie były małe - zwłaszcza, że developerzy potrzebowali aż 1,3 miliona dolarów.

Akcję "tymczasowo" przerwano na początku czerwca. Twórcy twierdzili, że zbyt wiele uwagi poświęcono samemu studiu i osobie Denisa Dyacka - jednego z głównych autorów Eternal of Darkness i szefowi Silicon Knights, który bierze udział w pracach nad nową grą - zamiast produkcji.

Reklama

Do tego niedawno jeden z założycieli Precursor Games został aresztowany pod zarzutem rozpowszechniania dziecięcej pornografii. To jednak przeszłość. Nowa zbiórka na Shadow of Eternals rozpocznie się na Kickstarterze 25 lipca.

Developerzy obiecują, że tym razem potrzebować będą mniejszej kwoty. To zasługa poważnych zmian wprowadzonych do struktury akcji na podstawie wniosków wyciągniętych z z opinii graczy. To czekamy na zbiórkę i mamy nadzieję, że tym razem zakończy się ona sukcesem.

Chcesz być na bieżąco z nowinkami ze świata elektronicznej rozrywki? Najważniejsze informacje dnia znajdziesz na naszym nowym profilu w serwisie Facebook. Wystarczy kliknąć - POLUB NAS.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama