Reklama

Serious Sam 4 za darmo w Xbox Game Pass

​Serious Sam 4 wbiegł do Game Passa jak Beheaded Bomber na pole walki. Bez wcześniejszej zapowiedzi i ostrzeżenia. Szykujcie się na sporo wybuchów, tony flaków i kilogramy amunicji do dźwigania.

Xbox Game Pass może zostać okrzyknięty Świętym Mikołajem wśród gamingowych usług subskrypcyjnych. Microsoft co chwilę dodaje nowe tytuły i obecnie biblioteka wystarczyłaby na kilka lat solidnego grania. To wszystko za niecałe 60 zł miesięcznie (i to też w najdroższej opcji). Jeszcze nie wybrzmiały wszystkie premiery grudnia, które Game Pass ma do zaoferowania, a tu kolejna niespodzianka. Do usługi trafił właśnie Serious Sam 4.

Gra trafiła bez żadnej zapowiedzi, czy ogłoszenia ze strony Microsoftu. Nie jest to zresztą odosobniony przypadek. Do Game Pass co chwilę trafiają gry, których nikt się nie spodziewa. Być może jest to przemyślana taktyka Amerykanów. W końcu kto nie lubi niespodzianek? Przy okazji jest to świetna reklama dla samej usługi. Każda niezapowiedziana premiera odbija się szerokim echem wśród społeczności graczy.

Reklama

Serious Sam 4 jest tym, za co pokochaliśmy wszystkie poprzednie części serii. Wcielamy się w rolę twardziela, któremu niestraszne są hordy potworów nacierające z każdej strony. W końcu do dyspozycji mamy niemały arsenał, który pozwoli odeprzeć ataki nawet największych przeciwników. Przyznać trzeba jednak, że w dniu premiery Serious Sam 4 zdobył dość średnie oceny. Gra odstawała na tle ówczesnych tytułów, ale w takich przypadkach czas może zdziałać cuda. Serious Sam 4 może sprawić masę frajdy wszystkim, którzy oczekują prostej zabawy i efektownej rozwałki.

Sprawdź pozostałe tytuły, które trafią do Game Pass w pierwszej połowie grudnia:

  • Space Warlord Organ Trading Simulator (Cloud/Xbox/PC) -  7 grudnia
  • Halo Infinite (Cloud/Xbox/PC) -  8 grudnia
  • One Piece Pirate Warriors 4 (Cloud/Xbox/PC) -  9 grudnia
  • Aliens: Fireteam Elite (Cloud/Xbox/PC -  14 grudnia
  • Among Us (Xbox) -  14 grudnia
  • The Gunk (Cloud/Xbox/PC) -  16 grudnia
INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Serious Sam 4

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy