Reklama

Semblance – zniekształacjący się platformer trafi na Nintendo Switch, PC i Mac 24 lipca

Good Shepherd Entertainment ogłosił, że Semblance, puzzle-platformer od południowoafrykańskiego studia Nyamakop, będzie mieć swoją premierę już 24 lipca tego roku na Nintendo Switch, gdzie będzie dostępny przez Nintendo eShop. Gra będzie wydana także na platformie Steam na systemy Windows PC i Mac.

Semblance to gra o mięciutkim i sprężystym bohaterze w barwnym, miękkim i sprężystym świecie, niezwykle podatnym na zniekształcenia. Ów świat został opanowany przez stop twardego metalu i tylko Squish może zapobiec tej pladze. Gracz będzie mógł rozpłaszczać, rozciągać i odkształcać otoczenie, jak i samego siebie, aby rozwiązać kolejne zagadki, przeciskać się przez szczeliny i przywrócić delikatną harmonię swojego wyjątkowego świata.

Semblance cieszy oko barwną i minimalistyczną grafiką, dopracowanym udźwiękowieniem i fabułą, która rozwija się wraz z postępem gry. Gra została uhonorowana za wyjątkową rozgrywkę i estetykę podczas kolejnych wydarzeń, na których była prezentowana w trakcie tworzenia.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje