Sea of Thieves: Trailer zdradza nowości w piątym sezonie

​Czy jest coś bardziej romantycznego w powieściach pirackich niż ukryty skarb, do którego prowadzić tajemnicza mapa? Nie ma, dlatego, mimo że ten motyw jest zgrany do bólu, to nadal cieszy. Wiedzą to twórcy Sea of Thieves. Jedną ze zmian w nowym sezonie będzie właśnie możliwość zakopywania skarbu!

Od dnia premiery w 2018 roku Sea of Thieves stało się naprawdę imponującym tytułem. Ciągłe wsparcie ze strony Rare sprawia, że gra żyje, przyciąga przed ekrany kolejnych śmiałków i daje coraz więcej frajdy. Piractwo nigdy nie było tak satysfakcjonujące!

Sezon 4 dodał do gry kapliczki syren, nagrody i masę dodatków kosmetycznych. Na horyzoncie jest już kolejny sezon, a wraz z nim nowe atrakcje. Cześć z nich została już pokazana na oficjalnym koncie na Twitterze Rare. Jedną z nich jest możliwość zakopania zdobytego wcześniej skarbu oraz wystrzeliwanie flar w celu przyciągnięcia uwagi żeglujących po morzach piratów.

Reklama

Nowy trailer to aż 8 minut wypełnionych po brzegi nowościami i zmianami, jakie czekają na graczy. Na szczególną uwagę znów zasługują przedmioty kosmetyczne. Jest ich cała masa i każdy, komu zależy na wyróżnieniu się w tłumie piratów, znajdzie coś dla siebie. Jednym z najjaśniejszych punktów tych zmian jest dodanie skórki... Barbarossy! Oprócz tego dostaniemy nowe żagle i ubrania.

Warto wspomnieć, że Sea of Thieves nie był od początku planowany jako gra "sezonowa". Stało się to około rok temu i od tamtej pory tytuł przeżywa rozkwit. Twórcy nie ustają w zmaganiach, aby przykuć uwagę graczy. W sezonie trzecim sięgnęli nawet po hit filmowy "Piraci z Karaibów" i oddali w ręce graczy mnóstwo dodatków związanych z tą marką. Pojawił się nawet Jack Sparrow, który jako członek załogi dołączał do naszego okrętu.

To wszystko czyni z Sea of Thieves jedną z najpopularniejszych gier online z otwartym światem i wszystko wskazuje na to, że piąty sezon pozwoli tytułowi... nabrać jeszcze więcej wiatru w żagle.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy