Sea of Thieves – otwarte testy

​Od kilku miesięcy trwają zamknięte testy alfa gry Sea of Thieves. Twórcy zapowiedzieli, że otworzą się one w grudniu dla wszystkich zainteresowanych.

Sea of Thieves to zapowiedziana na marzec przyszłego roku produkcja, która koncentrować się ma na temacie piratów. Za jej tworzenie odpowiada studio Rare, a wydawcą tytułu jest Microsoft.

Gra należeć będzie do gatunku MMO, przez co stawia na współpracę lub rywalizację z innymi graczami. Nie ma posiadać zarysowanego celu, stawiając na otwarty świat i dowolność poczynać grających. Wcielą się oni w postacie korsarzy i będą mogli szukać skarbów, walczyć na lądzie i morzu, a także eksplorując wody na pokładzie żaglowca.

Reklama

Twórcy zapowiedzieli, że w grudniu otworzą zamknięte do tej pory techniczne testy alfa dla tych, którzy zapiszą się do programu Insider na oficjalnej stronie gry. Można to uczynić jedynie przed 1 grudnia, więc chętnie mają na to jedynie tydzień. Aby to zrobić należy jednak wypełnić kilka warunków. Przede wszystkim, do programu mogą zapisać się wyłącznie osoby pełnoletnie. Ponadto konieczne jest podpisanie umowy o poufności, czyli zobowiązanie się do nierozprzestrzeniania uzyskanych o grze informacji. Ostatnim z warunków jest posiadanie konta na stronie Xbox Live, a jeśli ktoś zamierza testować na konsoli Microsoftu, to aktywnego abonamentu Xbox Live Gold. Brak jednocześnie informacji, kiedy wystartują testy beta.

JFK

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Sea of Thieves

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy