Reklama

SCRAP – futurystyczna platformówka debiutuje na Nintendo Switch

​SCRAP to nowa platformówka, którą na Nintendo Switch wydaje Ultimate Games S.A. Gra wyróżnia się m.in. unikalną oprawą graficzno-dźwiękową i prostym sterowaniem, a na graczy czekają w sumie 33 poziomy. Datę premiery w cyfrowej dystrybucji (Nintendo eShop) ustalono na 21 czerwca br. Za wydanie SCRAP na konsoli Nintendo Switch odpowiada polska firma Ultimate Games S.A.

W SCRAP gracz wciela się w mechanicznego bohatera, który - po niespodziewanym przebudzeniu - nie ma wyboru i musi uciekać z futurystycznej fabryki. Odpowiedni klimat tworzą stylowa grafika oraz elektroniczna ścieżka dźwiękowa. Na graczy czekają w sumie 33 zróżnicowane poziomy w 3 różnych światach.

Jak tłumaczą twórcy gry, rozgrywkę oparto na prostym i intuicyjnym sterowaniu - gracz nie ma możliwości zatrzymania się i musi cały czas przeć naprzód, skacząc i omijając liczne niebezpieczeństwa. Rozgrywkę urozmaica dodatkowo system power-upów, a na poszczególnych poziomach umieszczono też drobne podpowiedzi, które mogą pomóc w razie problemów.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje