Scavengers wchodzi w fazę Early Access. Mamy dla was kody!

Scavengers to miks różnego rodzaju gatunków gier, przede wszystkim shootera z survivalem, a to wszystko podlane sosem PvEvP. Od dziś gra dostępna jest na PC w fazie Early Access. Dostęp do gry można zdobyć na kilka sposobów, m.in. poprzez specjalne "dropy" na streamach w serwisie Twitch, ale co najlepsze - mamy dla was 3000 kodów umożliwiających grę w Scavengers!

O produkcji studia Midwinter Entertainment nie było do tej pory zbyt głośno. Pracuje nad nią nie byle kto, bo współtwórcy takich sieciowych strzelanek, jak Battlefield, Star Wars: Battlefront czy Call of Duty: World War II. Na czele zespołu stoi natomiast Josh Holmes, w przeszłości związany z 343 Industries (seria Halo).

Scavengers przenosi nas do nieodległej przyszłości, w której ludzie muszą odnaleźć się w trudnej rzeczywistości, jaka zapanowała po nadejściu kolejnej epoki lodowcowej. W świecie pokrytym śniegiem i skutym lodem ścierają się Outlanders (ludzie, którym udało się przetrwać), Salient (istoty sterowane przez sztuczną inteligencję) oraz Scourge (zmutowane zwierzęta). My natomiast wcielamy się w poszukiwaczy, który muszą stawić czoło wszystkim tym grupom. I przetrwać.

Reklama

W Scavengers bardzo istotna okazuje się współpraca wewnątrz drużyny. W pojedynkę niewiele da się tutaj osiągnąć, szczególnie gdy zetkniemy się z działającą ramię w ramię ekipą. Każda z postaci, spośród których wybieramy (większość z nich musimy dopiero odblokować), posiada odmienne umiejętności - jedna świetnie strzela z łuku, druga potrafi leczyć kompanów etc. Wykorzystanie ich może się okazać niezwykle istotne.

Z czasem zdobywamy punkty doświadczenia, które pozwalają nam odblokowywać nie tylko kolejne grywalne postacie, ale także nowe skórki, rodzaje broni czy gadżety. Za zakupy można będzie także płacić prawdziwymi pieniędzmi. Gra będzie bowiem działać w modelu free-to-play - będzie darmowa, ale znajdzie się w niej system mikrotransakcji.

3000 kodów z dostępem do gry Scavengers!

Kody zdobyć można w bardzo prosty sposób - wystarczy wejść na TĘ STRONĘ, wybrać "Scavengers Early Access", podać maila i czekać na kod.

Jak skorzystać z kodu?

  1. Zaloguj się do swojego konta Steam.
  2. Przejdź do zakładki "Gry" i kliknij w "Aktywuj produkt na Steam".
  3. Wprowadź otrzymany kod.
  4. Pobierz Scavengers Early Access i baw się dobrze!
INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama