Reklama

Samochody w nowym zwiastunie Agents of Mayhem

​Firma Deep Silver przygotowała zwiastun nadchodzącego Agents of Mayhem - produkcji osadzonej w uniwersum znanym z serii Saints Row. Nagranie koncentruje się na pojazdach.

Do naszej dyspozycji twórcy oddadzą szereg aut, które posłużą do zwiedzania wirtualnego Seulu. Same wozy nie są oczywiście niezniszczalne, aczkolwiek wyróżniają się wysoką wytrzymałością, co oznacza, że przydadzą się również podczas walki.

Ciekawostką jest moduł sztucznej inteligencji, w którą wyposażono pojazdy. Dzięki niemu w trakcie jazdy bohaterowie mogą prowadzić rozmowy ze swoimi "brykami". Zbyt wielu szczegółów na temat samochodów jednak nie ujawniono, choć opublikowany trailer sugeruje, że będą posiadały między innymi dopalacz pozwalający osiągać duże prędkości.

Reklama

Akcję tytułu osadzono w świecie znanym z wykreowanego przez autorów produkcji ze studia Volition cyklu Saints Row. Jest to jednak alternatywna wersja uniwersum, która powstała w jednym z zakończeń rozszerzenia Gat Out of Hell do czwartej odsłony wspomnianej serii.

Przejmiemy kontrolę nad tytułowymi agentami, których zadaniem jest rozprawienie się z dowodzoną przez doktora Babilona organizacją Legion. Autorzy oddadzą do naszej dyspozycji dwunastu bohaterów, spośród których podczas danej misji pokierujemy wybraną trójką.

Agents of Mayhem ukaże się w trakcie tegorocznych wakacji - 18 sierpnia. Tego dnia produkcja pojawi się na trzech platformach sprzętowych - PC, Xbox One i PlayStation 4. Wspomniany zwiastun z autami można obejrzeć poniżej:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje