S.T.A.L.K.E.R. 2 oficjalnie zapowiedziany. Fani w końcu się doczekali

S.T.A.L.K.E.R. 2 to jedna z najbardziej oczekiwanych gier ostatnich lat. Ukraińska produkcja o postapokaliptycznym świecie lata temu podbiła serca graczy na całym świecie. Teraz otrzymaliśmy garść nowych informacji na temat premiery nowej produkcji.

Nowe informacje o S.T.A.L.K.E.R. 2

Niedawno informowaliśmy o wywiadzie, którego udzielili pracownicy studia GSC Game World, w którym ujawnili oni kilka nowych informacji na temat nadchodzącego S.T.A.L.K.E.R. 2. Miał on posiadać tryb z 60 klatkami na sekundę, w najniższych ustawieniach graficznych działać nawet na kartach graficznych z półki GTX-a 1060 i mieć bardzo długą kampanię fabularną. Ujawnione wieści bardzo ucieszyły fanów post-apokaliptycznej produkcji.

Reklama

Druga część ukraińskiej hitowej gry przez lata miała wielkie problemy z pojawieniem się na rynku. Pandemia koronawirusa, a przede wszystkim inwazja Rosji na Ukrainę bardzo mocno wpłynęły na pracę zespołu deweloperskiego. Teraz jednak doczekaliśmy się konkretów. Studio wypuściło oficjalny trailer i potwierdzono także przybliżony termin premiery gry.

Mamy oficjalną zapowiedź gry S.T.A.L.K.E.R. 2: Serce Czarnobyla

Trailer trwa niespełna dwie i pół minuty, więc całkiem sporo jest w nim zawartych informacji. Widzimy dialogi pomiędzy postaciami oraz wygląd grafiki. Trzeba przyznać, że twarze postaci są bardzo mocno dopracowane, podobnie jest z otoczeniem. Widać, że fotorealizm podchodzący z silnika z Unreal Engine 5 stworzonego przez Epic Games działa w tej grze bardzo dobrze.

Ze słów wypowiedzianych w grze, możemy także dowiedzieć się nieco więcej na temat fabuły. Twórcy wypowiedzieli się szerzej na temat gry podczas konferencji eventu PC Gaming Show, która była zorganizowana przez redakcję "PC Gamer".

Twórcy potwierdzili także, że premiera gry nastąpi w pierwszym kwartale przyszłego roku, czyli najpóźniej pod koniec marca.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: S.T.A.L.K.E.R. 2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy