Rzuć palenie z Ubisoftem

Ubisoft przygotowuje "grę" na konsolkę Nintendo DS, która ma pomóc wszystkim uzależnionym od palenia papierosów w trudnej sztuce pozbycia się tego nałogu.

Allen Carr's Easyway to Stop Smoking wiernie przekaże tajniki metody wymyślonej przez tytułowego Allena Carra, która ponoć już niejednemu pozwoliła odetchnąć wolnym od nikotyny powietrzem.

Firma Ubisoft zapowiedziała swój nowy tytuł (to już trudno nazwać grą...) na konsolkę Nintendo DS - Allen Carr's Easyway to Stop Smoking. Jak sama nazwa wskazuje, ma on być przede wszystkim pomocą dla tych, którzy postanowili zerwać z niezdrowym nałogiem palenia papierosów. Produkt będzie zestawem ćwiczeń w stylu serii Brain Age, które mają skutecznie odwzorować wszelkie niuanse metody Allena Carra - anglika, który dorobił się fortuny na książkach typu Jak najprościej.... Jego słynny sposób na rzucenie palenia tytoniu polega na uświadomieniu sobie, że kolejny papieros wcale nie pomaga pozbyć się stresu, a jedynie zmniejsza psychiczny dyskomfort spowodowany uzależnieniem. Wypracowana przez Allena metoda jest stosowana w założonej przez Allena sieci prywatnych klinik medycznych, które notują ponoć wielkie sukcesy.

Reklama

Tytuł dołączy do bogatej biblioteki produktów Ubisoftu na konsole Nintendo, takich jak Babyz, Catz, Dogz, Rabbidz... Tfu! Króliki, chociaż można je posądzać o przesunięcie Raymana na drugi plan, na szczęście na razie omija klątwa litery Z. Nie powinniśmy jednak narzekać na taką, a nie inną politykę wydawcy, ponieważ wysoka sprzedaż towarów dla okazjonalnych graczy równa się pieniądzom na wielkie projekty na X360, PS3 i PC, o czym już w zeszłym roku mówił sam szef Ubi, Yves Guillemot. Pozostaje więc życzyć temu projektowi wielkiego sukcesu.

gram.pl
Dowiedz się więcej na temat: palmy | Woody Allen | palenie tytoniu
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy