Reklama

Ryse: Son of Rome na PC w planie wydawniczym firmy Cenega

​Cenega poinformowała, że do planu wydawniczego firmy trafiła gra Ryse: Son of Rome.

Tytuł pojawi się na rynku 10 października i będzie przeznaczony na komputery PC w wersji pudełkowej i cyfrowej do pobrania.

Dodatkowo wersja gry na PC zostanie wzbogacona o wszystkie wydane do tej pory dodatki DLC:

Reklama

  • The Colosseum Pack zawiera dwie skórki i dwie mapy.
  • The Mars’ Chosen Pack zawiera nową skórkę, cztery mapy i nowy tryb Survival.
  • The Duel of Fates Pack zawiera dwie skórki, dwie mapy i dodatkową mapę Survival.
  • The Morituri Pack zawiera trzy mapy, dwie mapy Survival i pięć map Areny dla pojedynczego gracza.

Gracze komputerowi dodatkowo dostaną stały dostęp do wieloosobowej mapy Ruins - "Legionnaire’s Trust" została początkowo wydana jako część edycji specjalnej gry.

Warto zaznaczyć, że do zamówień przedpremierowych w wybranych sklepach internetowych dołączona zostanie ścieżka dźwiękowa - dzięki niej gracz zagłębi się jeszcze bardziej w świat starożytnego Rzymu zobrazowany w Ryse. Stworzony przez ponad 200 artystów, nominowany do wielu nagród soundtrack oddaje emocjonalną podróż Mariusa Titusa - od bólu straty po okrucieństwo bitwy. Ułożony przez trzech doświadczonych kompozytorów i wykonany przez Hungarian Studio Orchestra, soundtrack zawiera 25 utworów składających się na ponad 50 minut muzyki. Ścieżka dźwiękowa będzie dostępna w formie kodów do aktywacji na platformie Steam.

Ryse: Son of Rome to historia pełna walki, okrucieństwa i odwagi. Opowiada ona o nieustraszonym rzymskim żołnierzu Mariusie Titusie, który zgłasza się do armii, by pomścić swoją zamordowaną rodzinę. Z biegiem czasu wyrasta na bohatera, który musi ocalić Imperium Rzymskie. Gra ze szczegółami odtwarza Imperium Rzymskie, jego ludzi, konflikty i krajobraz. Ożywia intensywność i okrucieństwo rzymskiej taktyki wojskowej w najdrobniejszych detalach.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje