Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Ruszyła zimowa wyprzedaż na Steamie

​Kto by się spodziewał, że w sklepach z cyfrową zawartością mogą pojawić się promocje i przeceny! Odkładając jednak żarty na bok - na Steamie rozpoczęła się kolejna edycja corocznej, zimowej wyprzedaży, z setkami - jeśli nie tysiącami - niższych cen oraz specjalnym kalendarzem adwentowym.

Inicjatywa trwa do 3 stycznia, do godziny 19:00 polskiego czasu. Specjalna akcja w tym roku jest wyjątkowo prosta - otwieramy okienka w adwentowym kalendarzu, każdego dnia zgarniając przeróżne dodatki cyfrowe, takie jak tła dla profilów użytkownika czy emotki do wstawienia na czat.

Reklama

Nie ma się co śpieszyć lub specjalnie pilnować. Nawet jeśli przegapimy jeden dzień, bez przeszkód będziemy mogli otworzyć wszystkie niewykorzystane okienka następnego dnia - lub nawet tydzień później. Łącznie okien jest czternaście, w każdym znajdziemy maksymalnie trzy przedmioty.

Od dzisiaj można też głosować na przeróżne tytuły w ramach specjalnych nagród Steama. Kategorie to gra roku, gra VR roku, najlepszy deweloper (jest CD Projekt), gry stale interesujące (a więc niekoniecznie z tego roku), najlepsze środowisko (jest Wiedźmin 3) czy też najlepsza historia alternatywna.

Za każdy oddany głos otrzymujemy kolekcjonerską kartę na Steamie, a więc równowartość kilku gorszy na wirtualnym rynku. Zawsze coś! Są też oczywiście przeceny, kto by się domyślił. Poniżej kilka bardziej interesujących propozycji do znalezienia w przepastnych archiwach Steama.

  • Assassin's Creed Odyssey za 124,95 zł (50% mniej)
  • Assassin's Creed Origins za 82,46 zł (67% mniej)
  • Hitman 2 za 163,09 zł (30% mniej)
  • Monster Hunter: World za 170,94 zł (34% mniej)
  • Killing Floor 2 za 35,63 zł (65% mniej)
  • Donut County za 35,24 zł (25% mniej)
  • The Division za 29,98 zł (85% mniej)
Dowiedz się więcej na temat: Steam

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje