Reklama

Ruszyła zbiórka Crossroads Inn na Kickstarterze

30 tysięcy dolarów oraz światowy rozgłos – o to walczą twórcy Crossroads Inn, którzy uruchomili kampanię crowdfundingową na Kickstarterze. Studio Kraken Unleashed chce za tę kwotę rozbudować ambitny tytuł, który pojawi się na PC i Xbox One w Q4 br. Kampania będzie prowadzona przez 30 dni.

Spółka chce pozyskać 30 tys. dolarów, aby rozbudować tytuł i dodać do niego elementy, które z pewnością uprzyjemnią rozgrywkę. Rozpoczęta wczoraj kampania crowdfundingowa na Kickstarterze ma także na celu dotarcie do nowych fanów.

Crossroads Inn to  gra łącząca  gatunki - management sim i RPG. Tytuł oferuje 3 różne tryby - Kampanii, Sandbox oraz Scenariusze. Pierwszy pozwala przeżyć przygodę z elementami RPG - decyzje handlowe podejmowane przez graczy odbiją się szerokim echem, budząc zainteresowanie potężnych sił na politycznej scenie Delcrys. Drugi tryb szczególnie spodoba się fanom symulacji - rozgrywka skoncentruje się na zarządzaniu własnym biznesem i  rozwijaniu karczmy. Tryb Scenariusze stanowią listę konkretnych wyzwań, które trzeba pokonać w określonych warunkach.

Reklama

Crossroads Inn pojawi się na PC i Xbox One w czwartym kwartale 2019 roku.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje