Reklama

Ruszyła kolejna promocja - Humble Firaxis Bundle

XCOM: Enemy Unknown i Cywilizacje za grosze.

Wystartowała kolejna akcja Humble Bundle. Tym razem do zgarnięcia są gry studia Firaxis Games, wśród których znalazły się hity, takie jak XCOM: Enemy Unknown, Sid Meier’s Civilization: Beyond Earth, czy Sid Meier’s Pirates. Ale po kolei!

Każdy, kto zdecyduje się na wpłacenie co najmniej 1 dolara, dostanie wspomniane powyżej XCOM: Enemy Unknown i Sid Meier’s Pirates, jak również Ace Patrol Bundle i Cywilizację III ze wszystkimi dodatkami. Już zapowiada się ciekawie, a dalej jest tylko lepiej.

Za wpłacenie przeciętnej kwoty, która w chwili pisania tych słów wynosi niespełna 10 dolarów, otrzymujemy Cywilizację IV ze wszystkimi dodatkami, Cywilizację V, Sid Meier’s Starships, dodatki do XCOM: Enemy Unknown, XCOM: Enemy Within i rabat.

Reklama

Za dostęp do pełnej zawartości paczki trzeba zapłacić równowartość 15 dolarów. Dodatkowo znajdziemy w niej Sid Meier’s Civilization: Beyond Earth, zestaw map do Sid Meier’s Civilization: Beyond Earth i 33% zniżki na DLC Rising Tide.

Standardowo, przeznaczone na paczkę pieniądze, można rozdzielić pomiędzy potrzebujących, producenta i zespół Humble Bundle. Na co jeszcze czekacie!? Link do sklepu znajdziecie TUTAJ.

Autor: Dawid Sych

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama