Ruszyła jesienna wyprzedaż na Steam i nominacje do Steam Awards

​Po wielkich porządkach przyszedł czas na nową promocję - Steam właśnie wystartował ze swoją ogromną jesienną wyprzedażą.

Dopiero co informowaliśmy, że Valve robi wielkie przedświąteczne porządki na swoich sklepowych półkach, z których zniknęło ponad 2 tysiące gier, a dziś mamy wieści o nowej promocji. Oczywiście nie jest to dla nas żadne zaskoczenie, bo za sprawą przecieku sprzed kilku tygodni poznaliśmy daty wszystkich tegorocznych wyprzedaży na Steam, ale dobrze wiedzieć, że już możemy skorzystać z wyjątkowych promocji. Jeżeli więc po polowaniu na wyjątkowe okazje podczas Czarnego Piątku i Cyber Poniedziałku zostanie Wam jeszcze jakaś gotówka, to jesienna wyprzedaż na Steam potrwa do 3 grudnia do godziny 19:00.

Reklama

Jakie gry szczególnie warto tu kupić? Trudno powiedzieć, bo promocja objęła setki tytułów, więc każdy musi na własną rękę przewertować ofertę w poszukiwaniu czegoś, co pasuje do jego biblioteki. My zwróciliśmy uwagę choćby na kontroler Steam przeceniony aż o 90% (wysyłka do Polski będzie droższa niż sam pad!), bardzo dobre Gears 5, które miało swoją premierę wczesną jesienią i doczekało się aż 50% obniżki ceny, Rise of The Tomb Raider kupimy za 32,24 zł, The Surge II za 119,99 zł, Code Vein za 139,30 zł, Raibow Six: Siegie  za 31,96 zł czy jeszcze ciepłe Sniper Ghost Warrrior: Contracts za 89,99 zł.

Jak już wspominaliśmy, przy okazji ruszył również pierwszy etap tegorocznych Nagród Steam, a mianowicie wyłonienie nominowanych w ośmiu kategoriach, tj. Gra roku, Gra VR roku, Owoc miłości, Razem raźniej, Najbardziej innowacyjna rozgrywka, Gra ze znakomitą fabułą, Najlepsza gra, w której jesteś do bani i Znakomity styl wizualny. O wszystkim jak zawsze decydują gracze, nominowanych poznamy podczas zimowej wyprzedaży, która według przecieków startuje już 19 grudnia, a ogłoszenia zwycięzców spodziewać mamy się w sylwestrowy wieczór, tj. 31 grudnia. Zapraszamy do głosowania pod tym adresem: https://store.steampowered.com/steamawards/nominations. 

Daniel Górecki - ITHardware.pl

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Steam

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama