Reklama

RPG Iratus: Lord of the Dead ukazuje się dziś na Steamie

​Wydawca Daedalic Entertainment oraz rosyjskie studio Unfrozen ogłaszają wydanie turowej, taktycznej gry typu roguelike Iratus: Lord of the Dead w programie wczesnego dostępu na Steamie (od godz. 18:00). W przeciwieństwie do klasycznych tytułów RPG, w Iratus gracze walczą po stronie sił ciemności, wcielając się w tytułowego nekromantę i stając na czele armii nieumarłych.

Iratus sieje przerażenie dzięki wielu tajemniczym mocnom. Ze szczątków poległych wojowników, jak krew, kości, wnętrzności i dusze, jest w stanie wskrzesić nowe potwory, które rekrutuje następnie do swojej armii. Gracz ma do dyspozycji cztery drzewka umiejętności (alchemia, magia, gniew, zniszczenie) oraz może odblokować 16 poddanych o sześciu talentach każdy. Daje to wiele możliwości pokonania wroga w turowych walkach w olbrzymim systemie lochów.

Iratus: Lord of the Dead to piekielnie trudna gra typu roguelike, która nieustannie wystawia myślenie strategiczne graczy na próbę. W turowej walce chodzi o życie i śmierć: pokonani sprzymierzeńcy oraz własne oddziały znikają na zawsze z gry dzięki trybowi permadeath. Szczątki i energia są ograniczone i trzeba dokładnie przemyśleć, na co je spożytkujemy.

Reklama

Podczas trwania fazy wczesnego dostępu Iratus: Lord of the Dead będzie ciągle ulepszane i uzupełniane o nową zawartość. 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy