Reklama

Rozszerzenie do Battlefielda 1 z francuskimi żołnierzami zapowiedziane

​Przedstawiciele studia DICE oficjalnie zapowiedzieli Nie przejdą - pierwsze duże rozszerzenie do sieciowej strzelanki Battlefield 1.

Najważniejszym elementem ujawnionego dodatku będzie zupełnie nowa strona konfliktu - Francuzi. Na razie jednak developerzy nie zdecydowali się podać żadnych informacji na temat wspomnianej frakcji.

DLC przyniesie ze sobą również nowe mapy oraz uzbrojenie. Szczegóły dotyczące konkretnych lokacji nie są znane, ale twórcy potwierdzili, że zamierzają odtworzyć słynną bitwę pod Verdun - najdłuższą potyczkę z I wojny światowej.

Autorzy podkreślają, że chcą, aby "gracze wzięli udział w pierwszych natarciach prowadzonych w lutym 1916 roku". Wśród inspiracji wymieniają między innymi opowieści o załodze fortu de Faux, która zmagała się z wrogiem w podziemnych korytarzach.

Reklama

Pojawią się też plansze bazujące na bitwie pod Soissons, która miała miejsce pod koniec 1918 roku. Lokacje opierać mają się na francuskich atakach pancernych, z walkami koncentrującymi się wokół najważniejszych mostów na rzece Aisne.

Dokładna data premiery rozszerzenia Nie przejdą nie jest na razie znana, ale powinien zadebiutować w marcu przyszłego roku na PC, Xbox One i PlayStation 4.

Posiadacze przepustki sezonowej dostęp do pierwszego DLC do Battlefielda 1 otrzymają dwa tygodnie wcześniej bez dodatkowych opłat.

Dowiedz się więcej na temat: Battlefield 1

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje