Reklama

Różne sposoby zabójstwa w nowym zwiastunie Dishonored 2

​Bethesda udostępniła nowy trailer z kontynuacji Dishonored, która jest połączeniem gry akcji ze skradanką. W filmie pokazano kilka różnych sposobów rozprawiania się z kierowanymi przez sztuczną inteligencję przeciwnikami.

Pierwsza odsłona Dishonored wyróżniała się między innymi możliwością likwidowania wrogów wieloma zróżnicowanymi metodami. Nie inaczej będzie w przygotowywanym sequelu, co udowadnia opublikowany zwiastun gry.

Tym razem gracze wcielą się nie tylko w znanego z oryginału Corvo Attano, ale także w księżniczkę Emily. Obie postacie dysponować mają szerokim spektrum umiejętności, które pozwolą pozbywać się oponentów w oryginalne sposoby. Nagranie sugeruje, że to, jak pozbędziemy się wroga, zależeć ma tylko od naszej kreatywności, co jednak wiązać się będzie z łączeniem kilku zdolności w swego rodzaju kombosy.

Reklama

Akcja produkcji osadzona zostanie 15 lat po wydarzeniach przedstawionych w pierwowzorze. Trafimy do Karnaki - krainy będącej jedną z południowych kolonii Imperium, którego bezprawnego władcę chcą obalić bohaterowie.

Dishonored 2 ukaże się 11 listopada na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Poniżej znajdziecie wspomniany zwiastun.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama