Reklama

Rozdajemy gry na Dzień Matki

Jeśli wasze mamy mówią, że gry są bez sensu, że lepiej wzięlibyście się za naukę bądź pracę, albo sprzątanie, a nie siedzieli przed komputerem, to macie szanse sprawić by zmieniły zdanie. Zainteresowani?

Z okazji Dnia Matki wraz z firmą Artifex Mundi pragniemy podarować wam i waszym rodzicielkom gry, które udowodnią, że ta forma rozrywki może konkurować z 5-tysięcznym odcinkiem Mody na Sukces, mimo tego, że finał historii jest również nieprzewidywalny. Dlaczego gra jest najlepszym prezentem dla mamy w jej dniu? Poniżej kilka argumentów:

  • nie więdnie i nie trzeba podlewać,
  • ma długi termin ważności i brak pustych kalorii,
  • buduje relacje i tworzy grube nici porozumienia.

Mamy nadzieję, że powyższe uzasadnienia was przekonują. Zapraszamy do wspólnej zabawy i korzystając z okazji, pragniemy złożyć najszczersze życzenia w związku ze zbliżającym się świętem wszystkich mam. Poniżej znajdziecie info o wybranych grach firmy Artifex Mundi.

Reklama

Time Mysteries: The Final Enigma

Zniszczenie kryształowego grobowca Viviany miało raz na zawsze sprawić, że walka z siłami zła będzie dla Esther Ambrose jedynie powracającym sennym koszmarem i dalekim echem przeszłości. Odwiedziny u ukochanego wuja i spotkanie z Michaelem - podróżnikiem w czasie, uświadomiło jej, że była w straszliwym błędzie, a przyszłość jest zagrożona jak nigdy dotąd. Bowiem zniszczenie kryształu jest główną przyczyną mającego nadejść kataklizmu!

Dla dziedziczki rodu Ambrose'ów najtrudniejsza, najbardziej niebezpieczna, ale też najbardziej fascynująca cześć opowieści dopiero się rozpoczyna. By uratować przyszłość będzie musiała zrozumieć przeszłość wyruszając w kolejną podróż w czasie i przestrzeni. Podczas swojej wędrówki odwiedzi m.in Moskwę, a też cofnie się do czasów Merlina. Pozna tajemnicę stojącą za przemianą Viviany, a także spotka na swej drodze tajemniczego człowieka w czerni odkrywając jego sekrety...

300 Dwarves

Królestwo ludzi przez wiele długich lat cieszyło się pokojem i dobrobytem, a jego mieszkańcy z czasem zapomnieli, jak się bronić. Dlatego atak plemion goblinów, orków i trolli okazał się śmiertelnym niebezpieczeństwem i rzucił blady strach na całe państwo. Nieprzygotowani żołnierze nie mogli skutecznie przeciwstawić się zagrożeniu i byli stopniowo spychani w okolice stołecznego zamku.

Zdesperowany król przypomniał sobie legendy o doborowych kompaniach krasnoludzkich wojowników, które potrafiły wyjść zwycięsko nawet z najgorszych tarapatów. Wyprawił więc gońca z prośbą o wsparcie. Otrzymał je... w postaci tytułowych trzystu najemników, najlepszych, jakich ziemie krasnoludów miały do zaoferowania. Teraz do nich należy zadanie powstrzymania nacierających hord goblinów... za odpowiednią opłatą, ma się rozumieć!

Zasady konkursu:

Jeżeli chcielibyście wziąć udział w zabawie i zdobyć jeden z tytułów produkcji zabrzańsko-krakowskiego studia Artifex Mundi, to wystarczy, że klikniecie w link obok - pobierz kod. Odnośnik przeniesie was do strony, z której będziecie mogli swobodnie pobrać swój indywidualny kod do gry.

Instrukcja:

W celu aktywacji klucza należy odwiedzić stronę http://goo.gl/c6GMp. Kod umożliwia pobranie jednej dowolnej gry (w Edycji Kolekcjonerskiej, jeśli jest dostępna) ze sklepu.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama