Rośnie zestaw gier na premierę Xbox Series X

​Microsoft pochwalił się, że w 10 listopada na konsoli Xbox Series X (oraz S) ukażą się Gears Tactics oraz Assassin’s Creed Valhalla. Ubisoft specjalnie przyśpiesza premierę tej drugiej pozycji, by wzbogacić ofertę premierową, która tym samym staje się nieco bardziej atrakcyjna niż dotychczas.

Gracze od dłuższego czasu obawiali się bowiem, że po zakupie Xbox Series X lub S nie będzie zbytnio w co grać. Brakuje może większych tytułów na wyłączność, lecz zestawienie zostało wzbogacone i teraz obejmuje już pięć projektów. Zniknęło za to Halo Infinity, które zostało niedawno opóźnione.

  • Assassin’s Creed Valhalla
  • Gears Tactics
  • Tetris Effect: Connected
  • Yakuza: Like a Dragon
  • Destiny 2: Beyond Light

Zadowolony jest chyba zwłaszcza Ubisoft, które planował wydać Assassin’s Creed Valhalla tydzień później. Teraz może przyśpieszyć premierę, a więc jednocześnie ominie konkurowania z Cyberpunk 2077, która to produkcja ukaże się 19 listopada (Valhalla miała pierwotnie ukazać się 17 listopada).

Reklama

Kolejną nowością jest Gears Tactics, które wydano dotychczas wyłącznie na PC, w dniu 28 kwietnia. To strategia Turowa, więc nie zachwyci specjalnie grafiką, ale to także bardzo udana produkcja w słynnym uniwersum serii Gears of War, od zawsze kojarzonym właśnie za konsolami Microsoftu.

Tetris Effect ma już dwa lata, ale nadal pozostaje bardzo dobrą grą. Yakuza: Like a Dragon ukazało się już w Japonii, ale tylko na PlayStation 4. Posiadacze PS5 będą musieli poczekać, ponieważ to Xbox Series X/S będzie miał właśnie konsolową wyłączność w nadchodzącej generacji sprzętu.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Xbox Series X
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy