Reklama

Ronda Rousey będzie streamować Pokemony na wyłączność dla Facebook Gaming

​Co zrobić, kiedy pora zakończyć sportową karierę, a ta aktorska nie idzie zgodnie z planem? Zająć się streamingiem... Pokemonów.

A przynajmniej taki pomysł ma na siebie była zawodniczka MMA, Ronda Rousey, która od przyszłego tygodnia będzie streamować swoją rozgrywkę ekskluzywnie dla platformy Facebook Gaming. A mówiąc już całkiem serio, na szczęście nie chodzi o dorobienie grosza na boku, ale pomoc organizacjom charytatywnym zaangażowanym w ratowanie australijskiej flory i fauny po szalejących tam pożarach.

Pierwszy streaming gwiazdy będzie można oglądać w przyszły wtorek, 18 lutego, o godzinie 00:00 naszego czasu (23:00 GMT), ekskluzywnie na Facebooku. Ronda Rousey spróbuje swoich sił w najnowszą odsłonę Pokemonów i jak można wywnioskować z zapowiadającego wydarzenie filmu, kolejnych należy się spodziewać co tydzień, ale jak na razie nie poznaliśmy konkretniejszego celu całego projektu - być może wszystko wyjaśni się we wtorek.

Reklama

W osobnym oświadczeniu prasowych była zawodniczka dodaje też, że w ostatnich latach gry wideo były dla niej świetnym sposobem na utrzymanie aktywności umysłu, kiedy ciało było zbyt obolałe czy zmęczone, by się ruszać. 

Daniel Górecki - ITHardware.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy