Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Rocksteady sugeruje ujawnienie gry Suicide Squad na wirtualnym konwencie DC

Deweloper potwierdził właśnie prace nad swoją kolejną grą w uniwersum DC, wcześniejsze przecieki sugerowały Supermana, ale...

... wygląda na to, że ten będzie musiał uznać Legionu samobójców, bo to właśnie oni zostali wybrani na bohaterów nowej gry, co dziś doczekało się potwierdzenia. Przypominamy, że Rocksteady stoi choćby za Batman: Arkham Knight z 2015 roku, a teraz oficjalnie poinformowało, że jest gotowe do ujawnienia swojego następnego projektu. Na Twitterze pojawił się sugestywny wpis ze zdjęciem, na którym widać Supermana z celownikiem w kształcie logo Suicide Squad na głowie i dopiskiem “Cel wybrany".

Reklama

Niestety, jak łatwo się domyślić, to na razie wszystko, czego się dowiedzieliśmy, więc na szczegóły musimy jeszcze poczekać. Jest jednak szansa, że nie za długo, bo we wpisie znajduje się również nawiązanie do wirtualnej konferencji DC FanDome, która odbywać się będzie 22 sierpnia, więc to najpewniej wtedy wszystko się wyjaśni. Oby, bo fani uniwersum z pewnością nie mogą się doczekać gry skupionej na przygodach szalonego legionu samobójców oraz nowej produkcji od lubianego i cenionego Rocksteady.

Studio aż 4 lata każe nam już bowiem czekać na swoją nową produkcję, bo jej ostatni tytuł to Arkham VR, które zgodnie z nazwą dedykowane było wirtualnej rzeczywistości. Później deweloper zniknął z radarów, ale już w 2018 roku wiadomo było, że szykuje coś AAA, bo w sieci pojawiły się informacje o ogłoszeniach o pracę, przez które poszukiwał odpowiednich game designerów. Tyle że wtedy wszyscy spodziewali się gry z Supermanem w roli głównej, co jak się niedawno okazało nie będzie miało miejsca.

Już na początku tego roku Forbes sugerował, że chodzi raczej o Legion samobójców, a rejestracja stosownej domeny miała tylko to potwierdzać - dziś nie ma już zaś żadnych wątpliwości, bo zdjęcie i hashtag suicidesquadgame mówią wszystko. Pozostaje tylko czekać na szerszą prezentację, podczas której mamy nadzieję dowiedzieć się choćby, czy gra trafi jeszcze na obecną generację czy może od początku szykowana była w tajemnicy pod kątem kolejnej, czyli PlayStation 5 i Xboxa Series X.

Daniel Górecki - ITHardware.pl

Dowiedz się więcej na temat: Suicide Squad

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje