Reklama

Rockstar udostępnił darmowe DLC do Max Payne 3 i L.A. Noire

​Max Payne 3 i L.A. Noire na PC otrzymały nieoczekiwanie aktualizację zawierającą wszystkie dotychczas opublikowane, płatne dodatki. Na liście znajdują się głównie przedmioty czy nowa mapa do trybu multiplayer.

Rockstar Games niespodziewanie opublikował aktualizację do Max Payne'a 3 i L.A. Noire w wersjach na Steam. Odblokowuje ona wszystkie wydane i do niedawna płatne dodatki do obu gier. Jest to z pewnością zawartość rozszerzająca podstawkę o nowe, interesujące treści. W przypadku L.A. Noire deweloperzy udostępnili nowe bronie, stroje czy wyzwania, z czego pięć DLC zawiera wątki fabularne rozszerzające uniwersum. Na liście znajdują się dwa związane z przestępstwem, dwa związane z ruchem drogowym oraz jeden związany z podpaleniem.

Reklama

Max Payne 3 dostał nieco mniej treści, ponieważ większość związanych jest z trybem wieloosobowym, które domyślnie trafiły w formie paczek. Dodatki do trzeciej odsłony tej serii zawierają głównie nowe przedmioty, mapę i broń. Rockstar nie zdradził, dlaczego nagle włączył wszystkie rozszerzenia do podstawowej edycji gier, ale możliwe, że zainteresowanie ich kupnem pozostaje na tyle minimalne, że nie było sensu po tylu latach nadal ich sprzedawać.

Należy zaznaczyć, że to niewątpliwie miły gest ze strony Rockstara, który być może zachęci graczy do powrotu i zapoznania się z prezentowanymi rozszerzeniami. Max Payne 3 to wydana w 2012 roku kontynuacja Max Payne 2: The Fall of Max Payne z 2003 roku, która wprawdzie nie osiągnęła aż tak spektakularnego sukcesu jak dwie poprzedniki, ale nadal cieszyła się pewnym zainteresowaniem fanów.

Marcin Jeżewski - ITHardware.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy