Reklama

Rockstar prezentuje postacie z Red Dead Redemption 2

​Rockstar ujawnił wizerunki ponad dwudziestu mniej i bardziej ważnych postaci niezależnych, jakie spotkamy podczas rozgrywki w Red Dead Redemption 2. Oznacza to także, że w końcu potwierdzono, że w grze pojawi się także John Marston i jego syn, bohaterowie poprzedniej części serii.

Zaczynamy od Dutcha van der Linde, który jest szefem gangu, do którego należy główny bohater Red Dead Redemption 2 oraz - jak można się domyślać - większość z prezentowanych poniżej postaci.

Dutch doczekał się nawet listu gończego, wystawionego za kradzież 150 tysięcy dolarów z łodzi w Blackwater oraz za liczne morderstwa.

Karta każdej z postaci została okraszona zgrabnym cytatem, który ma chyba za zadanie prezentować ogólny charakter postaci.

Dutch van der Linde mówi więc, że "ostro nas ścigają, ale reprezentujemy wszystko, czego się boją".

Reklama

Wygląda więc na to, że plejada postaci w gangu Dutcha prezentuje się całkiem imponująco. Jak można oczekiwać, z większością towarzyszów spotkamy się zapewne nie tylko podczas napadów, ale także w rozbijanych obozach, podczas ucieczki przed stróżami prawa.

Razem z rosnącym zainteresowaniem organów ścigania nasza wesoła gromadka, razem z kobietami i dziećmi, będzie musiała pakować się przeprowadzać w inne, coraz bardziej odległe zakamarki rodzących się Stanów Zjednoczonych.

W obozowisku będziemy mogli nie tylko odpocząć, ale także wziąć udział w mini-grach, posłuchać opowieści bardziej doświadczonych kolegów, porozmawiać z postaciami niezależnymi, a nawet rozpocząć jedną z pobocznych, krótszych misji.

System polowania na dziką zwierzynę pozwoli nie tylko sprzedać z zyskiem pozyskane skóry, ale także nakarmić pozostałych członków gangu. W ten sposób budujemy relacje z koleżankami i kolegami po fachu. Więzi budujemy zresztą nie tylko z ludźmi, ale także z rumakiem. Red Dead Redemption 2 debiutuje 26 października na PS4 i Xbox One.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje