Reklama

Rockstar nie zamierza rezygnować z gier single player

​Rockstar nie zamierza rezygnować z elementów single player w swoich grach i przygotowuje kolejne niespodzianki z tym związane dla fanów serii GTA.

Wydawać by się mogło, że w dobie popularności gier nastawionych na zabawę sieciową produkcje single player zeszły na dalszy plan. Nic bardziej mylnego, a studiem, które nie zamierza porzucać gier fabularnych jest Rockstar. Potwierdził to przedstawiciel firmy, Tarek Hamand, w wywiadzie dla GQ Magazine.

Chociaż nie rozwinął dokładnie swojej myśli to możemy być niemal pewni, że mimo ogromnego sukcesu odniesionego przez GTA Online, szósta odsłona gangsterskiej serii zaoferuje kampanię single player. Z drugiej jednak strony studio nie kryje się z tym, iż GTA Online jest czymś więcej niż projektem tylko na teraz, ale także na dalszą przyszłość.

Reklama

Warto dodać, że elementów dla pojedynczego gracza nie zabraknie również w trybie wieloosobowym w postaci kolejnych dodatków. Ostatni, czyli Cayo Perico Heist to świetny przykład na to, jak dobrze połączyć ze sobą oba warianty rozgrywki, ponieważ DLC da się ukończyć zarówno w kooperacji, jak i całkowicie solo. Otrzymujemy do tego pełnoprawne przerywniki i tło fabularne.

Odnosząc się do tej opcji, Scott Butchard, dyrektor projektu, przyznał, że myśleli o tym już od dawna, dodatkowo o możliwości grania solo w multiplayerze wspominała też sama społeczność. "Już teraz widzicie, że do wariantu online będziemy implementować coraz więcej elementów związanych z single playerem" - powiedział Butchard.

Marcin Jeżewski - ITHardware.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy