​Robert Lewandowski zaprezentował własną grę wideo. Można spodziewać się hitu?

Sports: Renovations. Tak brzmi nazwa nowopowstającej gry, za którą odpowiedzialne jest studio Goat Gamez założone przez Movie Games, jak również najpopularniejszego polskiego piłkarza Roberta Lewandowskiego. Produkcja jest swoistym symulatorem renowacji obiektów sportowych.

Robert Lewandowski prezentuje światu swoją własną grę wideo!

Sports: Renovations ma oferować całkowicie inne, świeże spojrzenie na gatunek sportowych gier wideo. Nie będzie więc to klasyczna piłka nożna, wyścigi na rozmaitych torach czy kolejne skoki narciarskie. Tytuł tworzony przez Goat Gamez to prawdziwy pierwszoosobowy symulator renowacji i dawania drugiego życia starym, rozpadającym się obiektom sportowym.

Sports: Renovations zawierać będzie dwa tryby gry. W kampanii gracz będzie musiał stanąć w szranki z szerokimi planami dużego dewelopera chcącego zburzyć nasz ukochany klub koszykarski. Trzeba jednak spojrzeć prawdzie w oczy - obiekt już dawno stracił swój urok i blask. Naszym celem będzie zarabianie pieniędzy, zdobywanie coraz lepszych narzędzi i przyjmowanie kolejnych coraz trudniejszych zleceń. Finalnie może uda się odremontować ukochane boisko głównego bohatera? Drugi tryb to swobodna rozgrywka pozwalająca graczom na wyjście poza schematy i sporą dawkę dowolności.

Reklama

Co ciekawe, dzieło współtworzone przez Roberta Lewandowskiego poprowadzi nas przez niemal cały skomplikowany proces renowacji obiektów. Dowiemy się, jak powstają takie obiekty, wejdziemy także do miejsc, które zwykle nie są dostępne podczas sportowych widowisk oraz bliżej poznamy historię niektórych dyscyplin. Prawidłowo wykonane zlecenie pozwoli nam odebrać specjalne trofeum, które umieścimy w swoim biurze. Po czasie nasza szafka z nagrodami powinna uginać się od ciężaru statuetek.

Sports: Renovations zadebiutuje na PC. Gra posiada już własną zakładkę na platformie Steam. Docelowa premiera ma nastąpić wkrótce, jednak konkretna data nie jest jeszcze znana.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Robert Lewandowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy